Kontomierz.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Programista Ruby on Rails

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Oprogramowywanie aplikacji do zarządzania finansami osobistymi w Ruby on Rail

Oczekujemy:

  • Znajomość języka Ruby i frameworku Ruby on Rails

  • Znajomość dobrych praktyk programowania

  • Chęć ciągłej nauki i doskonalenia swoich umiejętności

  • Samodzielna praca z poczuciem odpowiedzialności

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne warunki pracy

  • Możliwość pracy ciekawej kulturze młodej polskiej spółki w obszarze finansowej aplikacji internetowych

  • Niemal nieograniczone możliwości awansu i rozwoju

Jeżeli identyfikujesz się tym opisem, to prześlij swoją aplikację na adres email: kariera@kontomierz.pl

W tytule maila napisz: "Praca: Programista RoR Kontomierz"

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)”.

Tagi: praca przetarg

dodaj własny »

6 komentarze czytelników

  1. poziomie

    Portfeli można też użyć do symulowania kont, które nie są podłączone do importu i chcemy je prowadzić "ręcznie".

    17 maja 2016 07:37

  2. Polskiej

    Zapraszamy do zakładania i prowadzenia wielu portfeli. Zapewne znajdziecie dla tej funkcji wiele ciekawych zastosowań!

    17 maja 2016 07:40

  3. khiladi344

    Packers and Movers in Pune go to:-
    Packers and Movers in Bangalore go to:-
    Packers and Movers in Hyderabad go to:-
    Packers and Movers in Mumbai go to:-
    Packers and Movers in Gurgaon go to:-
    Packers and Movers in Delhi go to:-

    15 czerwca 2016 08:49

  4. khiladi344

    Packers and Movers in Chennai go to:-
    Packers and Movers in Noida go to:-
    Packers and Movers in Navi Mumbai go to:-
    Packers and Movers in Thane go to:-
    Packers and Movers in Ghaziabad go to:-
    Packers and Movers in Faridabad go to:-

    15 czerwca 2016 08:50

  5. khiladi344

    15 czerwca 2016 08:51

  6. khiladi344