Nie taki e-kantor straszny jak go malują!

Artykuł sponsorowany.

Codziennie szukamy skutecznych sposobów na ułatwienie sobie życia. Coraz chętniej też korzystamy z udogodnień, jakie niosą ze sobą usługi internetowe. W wirtualnej sieci robimy zakupy, płacimy rachunki, kontaktujemy się ze znajomymi i rezerwujemy bilety do kina. 

Niestety wielu z nas obawia się nowinek, które dotyczą sfery finansów. Warto jednak przełamać niepewność i sprawdzić na czym polega internetowa wymiana walut, bo jak się okazuje – możemy na niej wiele skorzystać.

Dla kogo? Dla każdego!

Bez względu na to czy spłacasz kredyt walutowy, importujesz, eksportujesz, robisz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, czy wyjeżdżasz za granicę – każdy powód jest dobry by wymieniać walutę tanio, szybko i bezpiecznie.  

Tanio, bo po najniższym kursie

Ci, którzy już korzystają z kantorów internetowych, za ich główną zaletę uważają konkurencyjne kursy walut. Faktycznie, różnica w kursach jest znacząca nie tylko w porównaniu do banków ale także do tradycyjnych kantorów stacjonarnych. Jedną z grup klientów e-kantorów stanowią kredytobiorcy, którzy zrezygnowali z zakupu waluty w banku - na comiesięcznych ratach oszczędzają 4% - 6% ich wysokości. O ile kwota oszczędności na jednej racie może nie być imponująca, o tyle suma zaoszczędzona przez rok albo cały okres kredytu może okazać się zaskakująco wysoka. 

Warto zaznaczyć, że większość kantorów internetowych oferuje bezpłatną rejestrację i nie pobiera dodatkowych opłat i prowizji. Ponadto niektóre e-kantory oferują bezpłatne przelewy do większości banków – dzięki temu cena waluty jest jedynym kosztem jaki ponosimy wymieniając waluty online. 

Wygodnie, bo bez wychodzenia z domu

Żyjemy w społeczeństwie, które nade wszystko ceni sobie wygodę. Wielu z nas błędnie uważa ją za synonim zbędnego luksusu i wydatków. W przypadku wymiany walut online wygoda i oszczędności idą w parze. Zamiast biegać z kantoru do banku wystarczy usiąść przed komputerem, zalogować się, zrobić przelew i zlecić transakcję. Gotowe! Wymienione środki zostaną automatycznie przesłane na wskazany przez zleceniodawcę rachunek. Wymiana walut w kawiarni? Parku? Tramwaju? To oczywiście możliwe - wystarczy, że masz dostęp do internetu. Wymiana walut w nocy? Czemu nie! Jeśli akurat masz na to czas - wymieniaj gdzie i kiedy chcesz.

Bezpiecznie, bo bezgotówkowo 

Przed wyjściem na ulicę z dużą sumą wiele osób zastanawia się w co zapakować pliki pieniędzy? W aktówkę? Plecak? Może w reklamówkę, wszak wzbudza najmniej podejrzeń. Wymianę dużej sumy w kantorze stacjonarnym śmiało można wpisać na listę przeżyć ekstremalnych. Oczywiście fani adrenaliny być może cenią sobie takie emocje, jednak większość z nas woli, by ich pieniądze nie były narażane na żadne ryzyko. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swoich pieniędzy dobrym rozwiązaniem jest wymiana walut przez internet, która odbywa się bezgotówkowo i bezpiecznie. 

Wymiana walut to mało? Zobacz co jeszcze!

Kantory internetowe oferują swoim klientom znacznie więcej niż wymianę walut. Jeśli złożysz odpowiednią dyspozycję, wymienione środki mogą zostać przesłane bezpośrednio do innej osoby, także za granicę. To bardzo wygodne jeśli prowadzisz interesy z zagranicznymi firmami lub jeśli np. opłacasz czesne dziecka studiującego w innym kraju. Z tej opcji korzystają także rodacy pracujący za granicą – przesyłają walutę do kantoru, skąd zakupione złotówki przesyłane są bezpłatnie na rachunki bliskich w Polsce. 

Spłacającym kredyty walutowe kantory oferują możliwość regularnych transakcji, które pozwalają niemal zapomnieć o zobowiązaniu. Wystarczy w odpowiednim terminie zabezpieczyć środki na swoim rachunku aby odpowiednia ilość waluty co miesiąc trafiła na rachunek banku.

Kantory internetowe stale się rozwijają i proponują swoim użytkownikom coraz to nowsze możliwości. Z pewnością każdy, kto potrzebuje waluty znajdzie w kantorze online ofertę, która odpowie na jego potrzeby pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jeżeli chcesz wymienić waluty przez internet, to polecamy kantor internetowy kantoria.com.

Fot. Images_of_Money


84 komentarze czytelników

 1. Anonim

  Ja odpuściłem szarpoanie się z pośrednikami bez nadzoru KNF'u. Platforma aliora do wymiany walut ma lepszy kurs niż gro kantorów internetowych a w moim przypadku nie musiałem nic więcej robić (mam konto u nich).

  21 marca 2013 09:48

 2. Anonim

  PS.. a dziś ten sponsorujący kantor ma kur gorszy o 2 gr na franciszku w porównaniu z aliorem.

  21 marca 2013 09:51

 3. Zbych

  Znalazłem kilka opinii na temat tego kantoru: http://forum.e-kantory.pl/viewtopic.php?f=47&t=15

  24 marca 2013 00:46

 4. Eryk

  Fajna sprawa taki e-kantor, być może i ja się kiedyś do tego typu transakcji przekonam.

  24 marca 2013 23:01

 5. kantorsolec

  Ja natomiast myślę, ze najlepsze są kantory takie które są dla każdego tzn. dla tych którzy już są przekonani co do wymiany przez internet, ale także dla tych którzy wolą jednak pozostać przy tych dawniejszych metodach wymiany waluty

  21 kwietnia 2013 22:40

 6. Anonim

  Najświeższy (i chyba pierwszy) ranking kantorów internetowych. ułatwi wybór odpowiedniej platformy wymiany walut :)
  http://kurencja.com/Raport-rynkowy-Kantory-Internetowe-w-kwietniu-2013-r,18339,nowosci.html

  12 maja 2013 18:37

 7. reni43

  Co miesiąc kupuję CHF w Amronecie. Tak już od prawie roku, więc się przekonałam, ten kantor na pewno jest uczciwy.

  6 lutego 2014 20:59

 8. Gustin

  Już są jakiś czas na rynku, ja prawie rok korzystam z Amronet.pl i na pewno nie zamierzam tego zmienić, bo warunki super. Do tego dosyć często pojawiają się promocje.

  21 lutego 2014 15:02

 9. Marek

  Platforma www.amronet.pl przedkłada wyjątkowo dogodne warunki przedsiębiorcom. Mnie bez kłopotów udało się np. wynegocjować wysokość kursu, co w innych e-kantorach nie jest możliwe.

  23 lutego 2014 13:38

 10. Paweł

  Niedawno odkryłem kantor Amronet.pl (przez porównywarkę JakiKantor) i jestem usatysfakcjonowany w 100% z jego usług- tanio i uczciwie.

  27 lutego 2014 01:16

 11. Anita

  Życzę im jak najlepiej, bo Amronet rzeczywiście ma świetne nastawienie do klienta, cały czas doskonali ofertę.

  1 marca 2014 21:32

 12. magda_zwawy

  To dobry i bezpieczny kantor, bez pobaw można wymieniać w Amronecie.

  3 marca 2014 10:36

 13. kulig

  Ja wymieniam w Amronecie tylko EUR na PLN, więc za przelew nigdy nie płacę. Ekstra platforma dla przedsiębiorców współpracujących z zagranicznymi kontrahentami.

  14 marca 2014 15:51

 14. dominika

  Na pewno warto zaufać wielu kantorom wirtualnym, najlepiej samemu sprawdzić jak działa dana firma. Teraz jestem w Amronecie, platforma okazała się lepsza ode tej, z której korzystałam poprzednio. Oferta Amronet jest atrakcyjniejsza cenowo i szybciej realizują przelewy.

  19 marca 2014 01:51

 15. Kaja

  Łatwa obsługa panelu przekonała mnie do Amronetu- to przede wszystkim. Mile zaskoczyła mnie też rozmowa telefoniczna z pracownikiem firmy- pani chętnie doradzała, dokładnie wyjaśniła wszelkie moje wątpliwości.

  25 marca 2014 23:25

 16. ewelina40

  W przeciągu ostatniego roku z wielu e-kantorów korzystałam (mam kredyt w EUR, więc szukałam najlepszej oferty online), z Amronet także i musze przyznać, że nadal chętnie u nich wymieniam kasę. Nie ma żadnych ograniczeń co do pory czy dnia, a koszty są naprawdę mini- tylko sama prowizja, nie taki klasyczny spread.

  28 marca 2014 23:43

 17. ada

  Owszem, amronet.pl ma automatyczne księgowanie, a więc korzystać można non- stop, 24/7 Dla mnie, osoby wiecznie zapracowanej to ogromna zaleta.

  31 marca 2014 20:02

 18. Anonim23

  Ja korzystam z wielu kantorów i z porównywarki kantorbox.

  31 marca 2014 20:54

 19. bibi77

  Niedawno całkiem odkryłem platformę Amronet. Rejestracja przebiegła szybko i bezproblemowo. Pierwsza, pomyślna transakcja też już za mną. Sądzę, że to kantor zasługuje na rekomendację.

  9 kwietnia 2014 11:30

 20. Myszu2

  A ja już długo trzymam się Amronetu. Z roku na rok oferta jest lepsza. Najważniejsze jednak, że nie pobierają spreadu.

  16 kwietnia 2014 14:04

 21. gaga77

  Ekstra platforma, z chęcią korzystam z amronet.pl i polecam, zwłaszcza przedsiębiorcom, bo to jeden z niewielu kantorów w sieci, które wystawiają FV.

  22 kwietnia 2014 15:35

 22. ferrari

  Gdy przebywałem za granicą wymieniałem za pośrednictwem Amronet.pl . Wspaniale, że Amronet przyjmuje przelewy z UK.

  26 kwietnia 2014 08:19

 23. nina

  Kantor Amronet.pl sprawdza się zawsze, gdy muszę szybko wymienić walutę.

  28 kwietnia 2014 23:48

 24. Anonim

  To fakt, kasa od Amronet.pl dociera na konto w kilkanaście minut.

  30 kwietnia 2014 16:30

 25. Kasia

  E- kantory górą! Amronet.pl też, bo to super platforma, moim skromnym zdaniem. Odkąd się zarejestrowałam, kupuję EUR bardzo tanio i nie płacę za przelew.

  3 maja 2014 23:54

 26. qwopmaster

  Ja wymieniam od kilku miesięcy w Pewnym Kantorze. Kurs korzystny, kontakt z kantorem dobry, nic nie mogę mu zarzucić.

  26 sierpnia 2014 23:55

 27. picasso

  Pewny Kantor - dobry kantor ;) Polecam też trzymanie ręki na pulsie przez cały czas, zwłaszcza jeśli musimy ciągle wymieniać walutę.

  5 września 2014 21:09

 28. szopen_f

  Mamy rewolucję, internetowy cinkciarz reklamuje się w TV. Fajnie! Osobiście mam kilka faworytów na rynku internetowym - pieniądze wymieniam często i jest to po prostu wygodne - i muszę powiedzieć, że w zależności od kursu wymieniam kasę w innych, min. w cinkciarzu, pewnym kantorze, amronecie czy w kantorze online.

  26 listopada 2014 11:29

 29. Michał

  Jest teraz na rynku bardzo dużo kantorów co sprzyja konkurencyjności ich ofert, generalnie dobrze się stało że coś takiego istnieje, jest to dla mnie nieoceniona pomoc

  15 grudnia 2014 22:33

 30. Anonim

  Olbrzymia dogodność dla naszej firmy- wymiana waluty przez Internet usprawnia współpracę z kontrahentami i obniża koszty. Korzystając z Amronet mamy nawet możliwość negocjowania kursu.

  26 grudnia 2015 19:20

 31. STEIN.EIN

  Chyba większość ludzi już się przekonała, że takie kantory jak Amronet.pl , czyli internetowe, są bezpiecznym i korzystnym rozwiązaniem. Z tego o którym wspominam korzystam najchętniej, choć innym też nie mam nic do zarzucenia.

  5 lutego 2016 23:31

 32. Anonim

  Komfort transakcji jaki oferuje Amronet mi zaimponował, przekonałem się też, że nie ma ryzyka w takich transakcjach. Mam w firmie mega dużo pracy i takie rozwiązanie pozwala mi zaoszczędzić sporo czasu.

  14 lutego 2016 02:02

 33. js300

  Lubię współpracę z solidnymi firmami. Amronet należy do nich z całą pewnością, dlatego wybrałem.

  20 lutego 2016 12:17

 34. Anonim

  Nie mam wątpliwości, ja korzystam z Amronet.pl już trzeci rok i powierzam im z pełnym zaufaniem firmowe pieniądze.

  22 lutego 2016 00:26

 35. balbina

  Interesuje mnie tylko kurs EUR, innych walut nie potrzebuję. W Amronet nalazłam najtaniej.

  25 lutego 2016 21:50

 36. Animka

  Szkoda tylko, że cinkciarz w tym momencie stawia na reklamę, a nie na podniesienie jakości swoich usług. Znowu ma problemy z opóźnionymi transakcjami: http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/cinkciarz-opoznienia-w-realizacji-transakcji,633933.html. Lepiej poszukać szybkiej i bezpiecznej alternatywy: https://ekantor.pl/

  11 kwietnia 2016 23:21

 37. Anonim

  Co do jakości usług, wszystko gra w Amronet.pl . Szybkie księgowania, fajna platforma, przelewy ekspresowe.

  12 czerwca 2016 15:13

 38. regina

  Obserwuję ich na Facebooku, byłam nie w temacie, nie wiedziałam jak to działa, a niebawem będę potrzebowała wymienić PLN na EUR. Konto w Amronet już założyłam- firmowe, bez żadnych opłat. Fajny, uczciwy początek.

  22 czerwca 2016 01:45

 39. regina

  Obserwuję ich na Facebooku, byłam nie w temacie, nie wiedziałam jak to działa, a niebawem będę potrzebowała wymienić PLN na EUR. Konto w Amronet już założyłam- firmowe, bez żadnych opłat. Fajny, uczciwy początek.

  22 czerwca 2016 01:45

 40. kisiel

  warto korzystać z e-kantorów, ale tylko tych najtańszych. Właśnie dlatego zawsze przed wymianą sprawdzam kursy na http://strefawalut.pl/

  27 czerwca 2016 18:54

 41. Anonim

  Teraz kontory online i platformy są coraz lepsze, zobaczcie np. Amronet.pl. Wyprzedza banki o głowę.

  29 czerwca 2016 06:24

 42. Anonim

  Są też bezpieczne, sprawdziłem i stosują te same metody co banki. Amronet wszystko notuje także w historii transakcji i operacji.

  8 lipca 2016 00:16

 43. KoJot

  Amronet jest pewny. Już parę lat jestem z nimi. wymiana waluty przynosi korzyści.

  18 lipca 2016 02:53

 44. Anooxan

  Są szybcy, z innych kantorów przelew był księgowany dłużej, a z Amronet już w pierwszej sesji.

  23 lipca 2016 13:01

 45. Anonim

  Amronet bardzo sprawnie obsługuje też zagraniczne rachunki, sprawdziłem w praktyce:)

  13 listopada 2016 22:42

 46. ilona

  Przelewy EUR sątu najszybsze i platforma Amronet tak skonstruowana, że się w tym nie gubię.

  30 listopada 2016 19:23

 47. Anonim

  Jest bardzo nowoczesne, ale faktycznie intuicyjna obsługa Amronet prowadzi klienta krok po kroku i dużo informacji na stronie.

  24 grudnia 2016 15:26

 48. tadeusz

  Spokojnie, e- kantory "nie gryzą", a dają wiele korzyści. Amronet nawet ma opcje programu partnerskiego, przy czym kursy są naprawdę dobre.

  6 stycznia 2017 01:39

 49. Olka

  Zgadzam się, nie taki kantor straszny. Ja od dawna korzystam z oferty kantoru Amronet i jeszcze się na nim nigdy nie zawiodłam.

  12 stycznia 2017 18:50

 50. jazzgoth

  Czytałem sporo opinii o tym kantorze, klienci chwalą, więc być może i ja się zarejestruję na Amronet.pl. Czasem potrzebuję EUR, a widzę, że tam jest korzystnie.

  12 stycznia 2017 22:30

 51. Waldek

  Niedawno trafiłem na stronę kantoru Amronet i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony - transakcje bez najmniejszych problemów i w pełni profesjonalnie.

  13 stycznia 2017 19:47

 52. kosecki jacek

  E-kantor daje mi więcej możliwości niż taki zwyczajny gdzieś w mieście, w Amronet.pl nawet zarabiam na programie partnerskim, wystarczyło, że poleciłem znajomym mieszkającym w UK.

  22 lutego 2017 21:55

 53. Anonim

  Obawy przed transakcjami online są w sumie uzasadnione, ale do oszustw dochodzi i poza siecią. Wystarczy jednak wybrać bezpieczny kantor, jak np. Amronet- gdzie są stosowane wszelkie najskuteczniejsze metody ochrony transferu pieniędzy i danych klienta.

  26 lutego 2017 20:18

 54. Funnymai

  Zawsze trzeba uważać jeśli chodzi o pieniądze. W Amronet nawet obsługa to podkreśla, a co najważniejsze firma jest konsekwentna

  11 kwietnia 2017 23:41

 55. Anonim

  Takiego kantoru właśnie szukałam: solidnego i z ofertą, która będzie dla mnie korzystna. Amronet.pl się sprawdził i co nieco już zarobiłam na poleceniach.

  27 kwietnia 2017 23:50

 56. Justa2978

  Polecam też wypróbować platformę Gieldawalut.com. Uczciwi i konkurencyjni:)

  13 czerwca 2017 23:36

 57. Block

  Mnie odstraszają tradycyjne kantory, a uściślając ich ceny i spread. Dlatego omijam i wymieniam teraz przez Pluskantor.pl internetowo, co naprawdę się opłaca.

  27 lipca 2017 22:47

 58. Konrad

  Osobiście polecam serdecznie kantor internetowy Amronet. Szczególnie na uwagę zasługują szybkość obsługi oraz świetne przeliczniki walut, dzięki którym z pewnością będziemy zadowoleni.

  6 sierpnia 2017 20:25

 59. Anonim

  Warto też poznać pluskantor.pl. W mojej opinii same pozytywy: tanio, szybki przelew, bez prowizji.

  9 sierpnia 2017 16:11

 60. jago

  Konto w Pluskantor.pl założyłem w 3 minuty, od razu dostałem link aktywacyjny:) Wpłata środków z banku trwała kilka godzin. A teraz przymierzam się do transakcji. kursy obserwuję na bieżąco:)

  14 sierpnia 2017 00:13

 61. Anonim

  Na Amronet.pl też wymiana jest prosta i szybka, można korzystać całodobowo.

  21 sierpnia 2017 01:54

 62. basket

  Wiele osób i wiele firm korzysta z internetowych przewalutowań, co jest po prostu praktyczne. Jak ja potrzebuję waluty, korzystam z konta na Gieldawalut.com i nie muszę nigdzie chodzić i szukać żeby spread nie był za wysoki czy żeby kurs był dobry

  24 sierpnia 2017 01:39

 63. Przemek

  Moim ulubionym kantorem online jest gieldawalut.com. Cenię go przede wszystkim za bezpieczeństwo transakcji oraz korzystne kursy. Warto też zwrócić uwagę, że udzielają wysokiego rabatu dla nowych klientów. Polecam :)

  25 sierpnia 2017 19:29

 64. Anonim

  Od paru lat jestem w temacie, gdyż stale potrzebuję EUR. Gieldawalut.com to platforma, jednak jakością usług nie odbiega od kantorów, jest przygotowana do obsługi przedsiębiorców, warunki cenowe bardzo dobre.

  12 września 2017 23:09

 65. Stedm

  Kantor online jest dla mnie najlepszą formą wymiany waluty. Jako klient internetowego Amronet w porównaniu do wcześniejszych transakcji na mieście, oszczędzam duży pieniądz a przewalutowania realizowane są bezpiecznie i szybko.

  15 września 2017 17:21

 66. Artur

  Moim zdaniem najlepszą ofertę na rynku ma obecnie Pluskantor.pl, który oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy oraz brak spreadu do kwoty 5000. Warto sprawdzić jego ofertę!

  30 września 2017 17:26

 67. Krzysiek

  Sam korzystam od roku z kantoru Gieldawalut.com. Znajdziemy w nim przyjemne kursy wymiany, a strona internetowa jest bardzo prosta w obsłudze. Polecam!

  30 września 2017 18:43

 68. Anonim

  "nie taki straszny jak go malują..."?? skąd w ogóle to stwierdzenie? Jeszcze nie widziałem żaby ktoś tak skrajnie się wyrażał o e-kantorach. Byłoby to zresztą bezpodstawne, sam korzystałem już nie raz z Amronet, jedyne co mogę to pochwalić:)

  12 października 2017 01:23

 69. Jarek

  Mi rodzice mówili, że te wszelki internetowe wynalazki to pewnie oszustwo. A teraz jak sami raz wymienili pieniądze na Gieldawalut.com zmienili już zdanie i są po mojej stronie- twierdząc że e kantory są całkiem praktyczne.

  21 października 2017 16:13

 70. Anonim

  Bez dwóch zdań: Pluskantor.pl. Promocję mają ekstra- 5000 po kursie rynkowym.

  30 października 2017 02:21

 71. Arturek223

  Osobiście korzystam z kantorów internetowych na co dzień, ponieważ są one znacznie atrakcyjniejsze od zwykłych stacjonarnych kantorów. Moim ulubionym kantorem jest Pluskantor.pl, który oferuje najlepsze kursy na rynku oraz wygodę obsługi. Polecam!

  31 października 2017 23:49

 72. Master33

  Osobiście mogę polecić świetną platformę wymiany walut gieldawalut.com, która jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym obecnie na rynku. Doceniam ją przede wszystkim za bardzo korzystne kursy, wygodę obsługi oraz aplikację mobilną, dzięki której można wymieniać pieniądze praktycznie wszędzie.

  1 listopada 2017 00:15

 73. renia

  Korzystamy z przewalutowań w Pluskantor.pl. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że znaleźliśmy korzystne rozwiązanie. Tańsze i szybsze przewalutowania usprawniają nam płatności i zarządzanie pieniędzmi.

  8 listopada 2017 17:05

 74. Anonim

  To raczej tradycyjne kantory odstraszają klientów kosztami wymiany:) Warto sobie porównać z ofertą internetową np. Gieldawalut.com. Nie ma żadnych kruczków, a kursy same za siebie przemawiają.

  24 listopada 2017 16:12

 75. Antkowy

  W pełni się zgadzam z tym, że Gieldawalut.com jest najlepszym kantorem :) Jego oferta jest przejrzysta, a wygoda obsługi ogromna. Polecam serdecznie :)

  1 grudnia 2017 02:30

 76. jakotes

  Wiem że większość osób które nigdy nie korzystały z takich kantorów nieco się obawia, ja też tak maiłem. Pierwszą wymianę na www.pluskantor.pl zrobiłem taką testową- na 10 zł żeby się przekonać a dziś już stale korzystam, tak pewnie jak z przelewów bankowych przez neta. Polecam ten kantor, jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

  8 grudnia 2017 00:46

 77. rollanda

  Nie rozumiem czemu niektórzy mają wątpliwości względem bezgotówkowych przewalutowań. Ja wymieniając przez Gieldawalut.com mam większą pewność bezpieczeństwa niż gdyby wymieniała tradycyjnie. Co do różnicy w kursach i kosztach wystarczy spojrzeć i porównać:)

  13 grudnia 2017 22:39

 78. chuda

  Porownałam z innym tego typu kantorem. Gieldawalut.com wypada naprawdę nieźle, przymierzam się by skorzystać.

  9 stycznia 2018 01:52

 79. Anonim

  Różne usługi są teraz świadczone online, więc dlaczego by nie wymiana waluty? Banki tak działają to i kantory mogą, na podobnej zasadzie. Jak wymieniałem w Amronet to rzeczywiście niemal identycznie jakbym obsługiwał e-konto w banku. Nic skomplikowanego albo ryzykownego. Same zalety: prościej i taniej niż w tradycyjnym kantorze.

  23 stycznia 2018 23:32

 80. domino25

  E-kantor to jedna z najbardziej przydatnych usług online:) Kilkanaście wymian mam za sobą w Pluskantor.pl , także wiem co mówię. Jak ktoś nie jest pewien powinien spróbować jak to działa i tyle, kursy też przekonują.

  26 stycznia 2018 01:06

 81. Damiano22

  Moim ulubionym kantorem internetowym jest Amronet, który oferuje bardzo atrakcyjne kursy oraz szybkie transakcje. Dzięki temu mogę wymieniać kasę w każdym miejscu na świecie bez obaw, że braknie mi gotówki :)

  31 stycznia 2018 08:14

 82. Anonim

  Nigdy mnie nie spotkała żadna niekomfortowa sytuacja podczas internetowych przewalutowań, z platformy Gieldawalut.com jestem nawet bardziej zadowolony niż z bankowej, z której już właściwie przestałem w ogóle korzystać, bo tutaj mam dostęp do lepszych kursów przy takim samym poziomie bezpieczeństwa i użyteczności serwisu.

  28 lutego 2018 23:41

 83. hettiAnonim

  Po tylu latach obecności e-kantorów na rynku serio ktoś jeszcze wątpi że to jest normalna, uczciwa usługa? przez Pluskantor.pl kupuję regularnie EUR na cele związane z firmą i jedyne co z tego mam to korzyści:)

  13 kwietnia 2018 01:41

 84. z_pomorza

  Ja nie wątpię absolutnie, już z paru takich kantorów korzystałem, nie zawiódł żaden, choć transakcje wychodziły raz bardziej raz mniej korzystnie, ale nigdy drożej niż w banku. Pluskantor.pl też miałem okazję, a właściwie przyjemność poznać. Fajnie, że nie pobiera prowizji, tak łatwiej wyliczyć koszt już na oko. Przy ostatniej wymianie spread 1,8 grosza.

  26 kwietnia 2018 03:21

Nowe zasady dotyczące cookies. Używamy plików cookies do zapewnienia Ci wygodnego korzystania z serwisu, gromadzenia danych analitycznych i statystycznych oraz wyświetlania reklam dostosowanych do Twoich preferencji i przeglądanych treści. Kontynuując przeglądanie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w powyższym celu przez nas (Kontomierz.pl sp. z o.o.) i naszych partnerów. Możesz zmienić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, w tym zablokować te pliki, w ustawieniach przeglądarki. W związku z korzystaniem z serwisu przetwarzamy również dane osobowe. Zapoznaj się z polityką prywatności Kontomierz.pl, aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i plikach cookies.